Шкільна символіка 

Про нас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Адресавул. Острозька, 15; (03842) 2-26-68,

school6@meta.ua;   www.school6.url.ph

Школа має свою емблему, прапор та гімн, що символізують всі аспекти нашої діяльності: навчання, виховання, творчість.

Девіз роботи школи:

«Допоможемо дітям стати освіченими, здоровими, щасливими».

Творче кредо педагогічного колективу:

“Розум в думках, чесність у серці, здоров'я в тілі”.

Бренд-нейм закладу З 2003 року в школі функціонує сучасна модель навчального закладу – «Школа сприяння здоров’ю». У 2006 році заклад став переможцем обласного та Всеукраїнського конкурсу-захисту     сучасної моделі навчального закладу – «Школи сприяння здоров'ю».  У 2009 році заклад підтвердив стасус переможця і занесений до         Національної мережі шкіл сприяння здоров'ю як освітньо-інформаційний центр.

Пріоритети освітньої політики закладу:

У навчальному закладі панує тверде переконання, що кожен учень це – неповторна і унікальна особистість, тому пріоритет вільного розвитку дитини є базовим принципом в управлінській діяльності.

Метою навчання в школі є виявлення і розвиток здібностей кожної   дитини, формування духовно багатої, фізично розвинутої творчо мислячої, конкурентно – спроможної особистості – громадянина України. Структура «Школи сприяння здоров'ю» базується на дисциплінах валеологічного спрямування, передбачених навчальним планом: «Екологія і валеологія людини», «Пізнай себе», «Основи вибору професії», «Основи екології», «Азбука споживача». Тренінгові заняття за програмами: «Життя без гачка (проект «Діалог»), «Рівний-рівному»; «Школа проти СНІДУ».

В закладі діють: Піклувальна рада (голова Корсун А.П.), Рада школи (голова Панчук Н.П.), батьківський комітет (голова Кухарець П.К.), дитячо-юнацьке об'єднання «ТЕМП».

На сьогоднішній день в закладі навчається 400 учнів. Дитина є головною особою навчально-виховної діяльності школи. До послуг школярів: 17 навчальних кабінетів, комп'ютерний, інтерактивний класи та бібліотека з доступом до мережі Інтернет, актова зала, музей історії школи, медичний супровід, соціально-психологічний супровід НВП, висококваліфікований педагогічний колектив, який постійно спрямовує діяльність на пошук інноваційних технологій, зорієнтованих на створення умов для збереження та зміцнення здоров'я школярів.

Якісний склад педколективу

yakisny1 yakisny2

Педагогічний колектив школи нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації управління освіти і науки.

Протягом останніх 3-х років переможцями постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» стали 26 педпрацівників; зав. бібліотекою Тарасюк Г.Й.—переможець Всеукраїнського конкурсу бібліотечних сайтів (2011). Педагоги школи популяризують свою діяльність через виступи на семінарах, конференціях, участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», «Класний керівник року». 10 педагогів закладу мають публікації в педагогічній пресі.

4 учні школи стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, 9 учнів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт МАН. Учні школи у складі міської команди з футболу стали переможцями обласних змагань, є неоднарозові призери обласних змагань з техніки пішохідного туризму.

Навчання за спортивним та хіміко-біологічним профілем створює реальні умови для кожного учня для побудови індивідуальної освітньої траєкторії. 38% випускників обирають професії, пов'язані з профілем     закладу.

Школа підтримує зв'язки з Львівським державним університетом фізичної культури, в якому отримують освіту 18 випускників закладу.

Соціально-педагогічні ініціативи закладу   здійснюються через реалізацію навчально-виховних програм та проектів: «Якість», «Інтелект», «Індивідуальна освітня траєкторія», «Молодь за здоровий спосіб життя», «Парад квітів біля школи», «Клас року», «Соціум».  Логічним продовженням роботи закладу як «Школи сприяння здоров'ю» є організація оздоровлення учнів у пришкільному таборі з денним перебуванням «Диво грай».

Сьогодні впевнено можна сказати, що наша школа – це школа здоров'я і радості для учнів, школа творчості для педагогів, школа спокою для батьків.